image

Alexoo Slovakia

Kto sme ?

O Spoločnosti

Spoločnosť Alexoo Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2013 s cieľom priniesť na Slovenský trh špičkové produkty a služby. Príliš malý trh je nezaujímavý pre veľkých svetových hráčov, a preto Slovensko doteraz obchádzali najmodernejšie riešenia.

Dali sme si za cieľ umožniť aj slovenským firmám, prístup k najmodernejším a najefektívnejším zariadeniam, technológiám a službám, ktoré prinášajú úspory.

Preto prichádzame s telekomunikačným riešením 21. storočia, ktoré je ideálne pre spojenie do celého sveta za minimálne náklady. VOIP 3CX umožňuje prepájanie a nahrávanie hovorov, overenie zákazníka, webináre, videokonferencie, či chat. Pretože máme za cieľ poskytovať ucelené služby, stali sme sa SNOM silver partnerom, vďaka čomu máte možnosť si u nás vybrať a zakúpiť aj najmodernejšie VOIP telefóny.

Spoločnosť Alexoo Slovakia je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti IT. Poskytujeme od lokálnej správy počítačov a sietí, až po správu serverov. Svojim zákazníkom vykonávame monitoring 24/7, inventarizáciu, helpdesk, zálohovanie, upgrade, najmodernejšie prepojenie WIFI systému a staráme sa o bezpečnosť ich IT zariadení, pomocou legendárnej technológie ESET antivírus. Technici našej spoločnosti vykonávajú inštaláciu serverov, štruktúrovanú kabeláž, ako aj opravu alebo predaj nových, či repasovaných IT zariadení.

Spoločnosť Alexoo Slovakia je tiež poskytovateľom energeticky efektívnych riešení. Sme distribútorom regulátorov osvetlenia LEC, regulátorov celkovej spotreby ComEC a regulátorov motorov SinuMEC, ktoré slúžia na úsporu elektrickej energie a znižovanie nákladov, a taktiež distribútorom CKS/EKS zariadení, ktoré nielen zobrazujú aktuálnu a celkovú spotrebu, ale ju aj zaznamenávajú, kontrolujú a optimalizujú. Dokážu zaznamenávať elektrinu, plyn, teplotu, teplo, stlačený vzduch a vodu.

Keďže sme partnerom spoločnosti 3CX , naši špecialisti produkty nielen predávajú, ale aj vykonávajú inštaláciu a správu, nakoľko sú odborne certifikovaný „3CX Advanced Certified Engineer“.