image

Inteligentné konferenčné riešenie 21. storočia

Vysokovýkonné konferenčné telefóny od spoločnosti Snom zlepšujú a podporujú tímovú prácu tým, že umožňujú viacerým volajúcim zúčastniť sa rovnakého hovoru. Osvedčená kvalita hlasu a zavedený softvér umožňujú najlepšiu kvalitu zvuku, a to aj vtedy, keď hovoríte bez použitia rúk s rozširujúcimi mikrofónmi, ktoré zaisťujú rovnomerné rozloženie hlasitosti po miestnosti. V dnešnom obchodnom svete je dôležité spolupracovať. Vďaka ľahko implementovateľným konferenčným telefónom od spoločnosti Snom môžu používatelia urýchliť svoje rozhodovacie procesy, znížiť časovú náročnosť a zvýšiť produktivitu..C 520 – WiMi

Je moderné konferenčné riešenie pre podnikateľov a spoločnosti všetkých veľkostí.
Vďaka svojej modernej technológii DECT a Bluetooth dokonalým spoločníkom pre spoluprácu v tíme.
V základnej jednotke je zabudovaný mikrofón spolu s výkonným plne duplexným reproduktorom.
Je možné voľne umiestniť alebo prenášať ďalšie dva bezdrôtové mikrofóny DECT.
Mikrofóny majú dynamické potlačenie šumu a adaptívne riadenie spätnej väzby pre čistý prenos hlasu HD aj u mnohých ľudí alebo veľkých miestností.
Používatelia sa môžu voľne pohybovať v miestnosti a nemusia ani zvyšovať hlas - bez ohľadu na to, aká veľká je konferenčná miestnosť.
Má všestranné rozhranie Bluetooth, s ktorým je možné ľahko pripojiť a používať mobilné telefóny alebo telefóny DECT.
Zariadenie disponuje automatickou reguláciou hlasitosti a digitálnym potlačením šumu, aby bolo možné účastníkom hovoru dobre porozumieť.
Je možné ho používať nepretržite až 12 hodín a v pohotovostnom režime až 70 hodín.
Podporuje až 3 identity SIP s viacnásobnou správou hovorov.
image
image

Snom C 520 - WiMi v spojení s C 52-SP

Je dokonalým riešením pre každého, kto pravidelne vedie telefónne konferencie vo veľkých miestnostiach alebo s mnohými ľuďmi.
Je možné bezdrôtovo spojiť až tri C 52-SP a vďaka dvom integrovaným mikrofónom a výkonnému reproduktoru fungovať ako kompletné handsfree zariadenie.
Pomocou bezdrôtového pripojenia DECT a integrovanej batérie je možné voľne nastaviť a prevádzkovať v miestnostiach až do vzdialenosti 50 metrov.
Vďaka plne automatickej hlasovej synchronizácii všetkých mikrofónov je každý účastník stretnutia pochopený jasne a v najlepšej kvalite hlasu HD.
Je možné ho používať nepretržite až 12 hodín a v pohotovostnom režime až 70 hodín.
Rozširujúci reproduktor C 52-SP je možné pripojiť aj bezdrôtovo k ľubovoľnému stolnému telefónu Snom s rozhraním USB.
Riešenie pre bezdrôtové konferencie rastie s firmou flexibilne, pretože nie je potrebné vymieňať existujúce zariadenia a infraštruktúru.

Získajte 3CX na rok zadarmo

Vyplnenie dotazníka je nezáväzné. Po vyplnení dotazníka vás budeme kontaktovať a radi vám poradíme s optimálnym výberom pre vás alebo pre vašu firmu. Návrh riešenia je bezplatný.Súhlásím so spracovaním osobných údajov podľa GDPR