image

MODERNÝ VOIP TELEFÓN

Spoločnosť Snom vo fáze návrhu IP telefónov používa širokú škálu testovacích nástrojov a softvéru, aby zabezpečila, že zákazníkom poskytuje najlepšiu kvalitu na základe najnovších požiadaviek moderných telekomunikácií. Hlavným cieľom je, aby telekomunikačná technológia SNOM nemala oneskorenia spracovania, oneskorenia v sieti, stratu sieťových paketov a šum.

Služobný telefón musí pracovať na rôznych miestach a v najrôznejších obchodných situáciách, či už na recepcii, v call centre, v rušnej kancelárii, v zasadacej miestnosti, na chodbách, v sklade alebo v pobočke. Aby to dosiahol, musí ponúkať vysoké pripojenie k širokej škále zariadení a technológií, ako sú Bluetooth, Power Over Ethernet (POE), headsety a LAN. Musí tiež spĺňať súčasné bezpečnostné požiadavky, aby sa zabránilo odpočúvaniu, priemyselnej špionáži alebo inému zneužívaniu telefónov. Ďalšími požiadavkami na moderný firemný telefón sú komfortné funkcie pre každodennú prácu. Telefóny Snom fungujú na rôznych úrovniach prenosu a majú funkcie, ako sú jednotlivé hovory, monitorovanie viacerých liniek, konferenčné hovory, opakované hovory obsadené, hovory od známych kontaktov, podržané hovory, režim Nerušiť a vyhýbanie sa hovorom.

Telefón by mal zapadnúť do kancelárskeho prostredia a to nielen svojimi funkciami, ale aj svojím dizajnom a mal by sa ľahko integrovať do kancelárskych procesov. Na splnenie týchto požiadaviek vyvinula spoločnosť Snom sadu funkcií, ktorá pokrýva všetky predstaviteľné kancelárske scenáre. Telefóny Snom majú viac ako 700 nastavení, ktoré je možné kombinovať, aby ste dosiahli maximálnu efektivitu svojej každodennej práce. V ponuke sú rôzne dizajny stolných ale aj bezdrôtových telefónov.Podnikanie so SNOM

IP telefóny SNOM poskytujú najlepšiu kvalitu na základe najnovších požiadaviek moderných telekomunikácií.
Pripojenie k širokej škále zariadení a technológií, ako sú Bluetooth, Power Over Ethernet (POE), headsety a LAN.
Spĺňa súčasné bezpečnostné požiadavky proti odpočúvaniu, priemyselnej špionáži alebo inému zneužívaniu telefónov
fungujú na rôznych úrovniach prenosu a majú funkcie, ako sú jednotlivé (vidoe)hovory, monitorovanie viacerých liniek, konferenčné hovory, opakované hovory obsadené, hovory od známych kontaktov, podržané hovory, režim Nerušiť a vyhýbanie sa hovorom.
image
image

Priemyselný dizajn

Dôkladný dizajn do posledného detailu.
Nemecké inžinierstvo vo vynikajúcej zvukovej kvalite.
Telefón VOIP, ktorý kombinuje širokú škálu funkcií s exkluzívnym nadčasovým dizajnom.
Exkluzívna kvalita podľa najnovších požiadaviek modernej telekomunikácie.

Pokročilá technológia

Zabezpečenie intuitívnych (grafických) používateľských rozhraní pre komplexné interakcie medzi používateľmi a zariadeniami.
Na displejoch sú iba osvedčené technológie ako TFT alebo FSTN.
Farebné displeje s vysokým rozlíšením sú vyrobené z tenkovrstvových tranzistorových displejov z tekutých kryštálov (TFT LCD).
Výhodami týchto technológií sú široký pozorovací uhol, nízky farebný posun a dobré hodnoty priepustnosti
Udržiavajú definované elektrostatické výboje (ESD) a výpadky prúdu bez poškodenia.
image
image

Snom polovodičová technológia

Schopnosti, aké poskytujú prepínače Ethernet, sú vyvinuté v kombinácii so zariadeniami fyzickej vrstvy (PHY), procesormi digitálnych signálov a zvukovými modulmi a sú plne integrované do jedného čipového riešenia.
Zameraním na zvukové aspekty návrhu SoC zaisťuje SNOM dosiahnutie najlepšej kvality komunikácie cez IP siete.
Súlad s internými štandardmi pre vysoko kvalitné potlačenie akustickej ozveny, rozšírený jitter buffer a skrytie straty paketov.
Spotreba energie zariadení je spravidla pod priemerom trhu.

Softvér a firmvér

Snom má k vývoju softvéru modulárny prístup, ktorý umožňuje bezproblémovú podporu rovnakého firmvéru na rôznych telefónoch.
Rozdiely v podporovaných funkciách závisia výlučne od hardvéru.
Uľahčuje prácu správcom, najmä tým, ktorí majú zmiešané telefónne modelové prostredie; musia sa iba oboznámiť s jedným modelom telefónu, aby mohli spravovať a aktualizovať celý rad telefónov Snom.
Zjednodušuje proces vývoja softvéru a súčasne zvyšuje dôležitosť čistého a dobre napísaného kódu.
image

Získajte 3CX na rok zadarmo

Vyplnenie dotazníka je nezáväzné. Po vyplnení dotazníka vás budeme kontaktovať a radi vám poradíme s optimálnym výberom pre vás alebo pre vašu firmu. Návrh riešenia je bezplatný.Súhlásím so spracovaním osobných údajov podľa GDPR