image

Alexoo Slovakia

Kto sme ?

O Spoločnosti

Spoločnosť Alexoo Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 2013 s cieľom priniesť na Slovenský trh špičkové produkty a služby. Príliš malý trh je nezaujímavý pre veľkých svetových hráčov, a preto Slovensko doteraz obchádzali najmodernejšie riešenia.

Dali sme si za cieľ umožniť aj slovenským firmám prístup k najmodernejším a efektívnejším zariadeniam, technológiám a službám, ktoré prinášajú úspory.

Preto je spoločnosť Alexoo Slovakia poskytovateľom energeticky efektívnych riešení. Sme distribútorom regulátorov osvetlenia LEC, regulátorov spotreby ComEC, regulátorov motorov SinuMEC a taktiež distribútorom optimalizátorov ECO3 a ESM určených na úsporu energie a znižovanie nákladov klimatizácií, chladiacich systémov a systémov s tepelným čerpadlom. Preto aby sme dokázali priniesť maximálne úspory, je najprv potrebné vedieť kde máte výkonové špičky a kde môžete ušetriť. Naše zariadenia nielen zobrazujú aktuálnu a celkovú spotrebu, ale ju aj zaznamenávajú, kontrolujú a optimalizujú. Naše zariadenia dokážu zaznamenávať elektrinu, plyn, teplotu, teplo, stlačený vzduch a vodu.

Spoločnosť Alexoo Slovakia je aj poskytovateľom služieb v oblasti IT. Poskytujeme od lokálnej správy počítačov a sieti až po správu serverov. Taktiež vieme zabezpečiť predaj repasovaného HW zo zahraničia. Nejedná sa o HW vyradený z dôvodu poruchovosti ale z dôvodu prechodu na ešte výkonnejšie riešenia. A tento HW zostáva bez využitia. Výhodou takéhoto HW je hlavne a predovšetkým jeho cena. Bežná cena HW sa bežne pohybuje v rádoch desiatok tisíc eur ale repasovany stoji len zlomok tejto sumy.